Як не помилитись у виборі махрового рушника?

Махровий рушник — функціональна та естетична річ. Вироби з цієї тканини відмінно вбирають вологу і не залишають ворсинок. Ними зручно користуватись на кухні, адже якісні рушники не залишають розводів, а також приємно закутатись у махровий рушник після ванни, адже він м'ягкий та ніжний до шкіри. На сучасному ринку представлений великий вибір кольорів, виробників, видів таких рушників. Для того, щоб обрати якісний, потрібно бути обізнаним у нюансах та специфіці цього матеріалу.

Махрова тканина представляє з себе полотно вкрите ворсинками з обох боків або ж з одного. Для виробництва такої тканини найчастіше використовують бавовну чи льон, з недавніх пір почали використовувати бамбук. Це обґрунтовується тим, що, зазвичай, вироби з махри — це побутові речі, які потребують частого прання.

Саме за рахунок такої волокнистої структури, рушники здатні вбирати велику кількість вологи. Це один із пунктів, на які слід звернути увагу при покупці. Якщо після протирання на поверхні залишаються розводи чи вода — значить у складі є синтетика. Тому краще обрати інший варіант.

Не завжди м'якість свідчить про якість. Іноді у бавовну додають синтетичну речовину, яка і робить тканину більш м'якою.

Довжину ворса рекомендують обирати середню: приблизно 5 мм. Дуже довгий ворс буде кошлатитись, а маленький не вбиратиме воду достатньо добре.

Гіпоалергенність та екологічність — одна із важливих характеристик натуральної тканини. Такий рушник не буде подразнювати шкіру чи викликати алергічні реакції. В складі якісної махрової тканини немає токсичних речовин чи неякісних барвників.

Довговічність. Звісно цього зразу ж не помітите, проте добросовісні виробники виготовляють тканину, яка прослужить довго і навіть після 500 прання зберігатиме привабливий зовнішній вигляд.

І на кінець, при виборі рушника важливо враховувати власні вподобання. Якщо ви любите добряче розтертись після ванної — надайте перевагу щільній тканині з грубим ворсом. Тим, хто звик легенько промокати шкіру, краще взяти менш щільний рушник з тонким ворсом. Ну і, звісно ж оберіть улюблений колір. Ви можете підібрати простий однотонний варіант, який підходить під оформлення ванної кімнати, з рельєфним малюнком або кольровий. У будь-якому разі він повинен тішити око.

Компанія «Аватон» здійснює виробництво махрових рушників найретельнішим способом. Наш продукт виготовлений з чистої бавовни та має відмінну здатність вбирати воду. Тканина гіпоалергенна та екологічна. В асортименті крім рушників знайдете серветки, постільну білизну з махри.