Як пошити халат із махри власноручно

Махрова тканина — це зручність, м'якість, гігієнічність та краса. Саме тому з цього матеріалу прийнято шити банні та кухонні рушники, домашні халати. Вони чудово поглинають вологу та приємні до тіла. Любителям рукоділля радимо обов'язково спробувати пошити халат саме з махрової тканини, адже це легко, тому що не потрібно робити ідеально рівні шви - їх всерівно не видно за пухнастою тканиною.

Спробуємо трішки описати процес пошиття виробу на поясі та на запах з кишенею. Для цього, вам потрібно купити 2,2 метри тканини улюбленого кольору. Дана викрійка універсальна — підходить для пошиття як жіночого, так і чоловічого халату. Краще шви робити відразу на швейній машинці.

Отож, для початку (після того, як вирізали викрійку) сточіть плечові шви, рукави і підборти, котрі переходять в комір. Краї на рукавах, верхній частині кишені, зовнішній частині підборту далі оброблюємо на оверлоці або зигзагоподібним швом. Після того, як ви підшили край кишені, настрочіть його на халат.

Далі приточіть підборт до основної частини халату. Починайте від низу і продовжуйте по колу: підборт — комірець — підборт. Далі покладіть вивернутий халат на стіл і почніть обробляти низ. Для цього приточіть низ підборту до основної частини халату на відстані 3 см від краю, зріжте шов і виверніть. На середині спинки не забудьте прикріпити петлю для вішання.
Далі зробіть відступ приблизно 1 см від краю підборта і комірця та прострочіть виріб оздоблювальною строчкою. Далі вточіть рукави по борту та коміру. Найвища точка його має бути поєднана з плечовим швом, а нижня — з боковим. На оверлоці обробіть низ рукава, пройми та низ халату.

Пояс: із внутрішньої сторони зробіть по краю на 0,5 см строчку. Виверніть пояс і з зовнішньої сторони зашийте руками чи застрочіть на машинці отвір.

Фінальні акорди: приміряйте халат, перевірте довжину рукава. При правильній довжині, рукав має закрити кісточку на зап'ясті. При необхідності підшийте рукави, настрочіть петельки для поясу.

Халат готовий! Носіть та тіштесь м'якістю та комфортом. Це може бути чудовою річчю для вас особисто, а також неповторним подарунком для близьких.

Щоб купити тканину для пошиття махрових виробів, переходьте на сайт нашої компанії. Ми пропонуємо вигідні ціни від виробника на оптові та роздрібні покупки. Якісний продукт від української компанії характеризуємться гіпоалергенністю, високою гігроскопічністю та екологічністю. Завдяки використанню якісної бавовни та хороших барвників при виробництві, вироби з цієї тканини матимуть гарний вигляд, навіть після численних прань.