Якісна тканина махра: купуємо вигідно!

Махрова тканина – справжній рай для поціновувачів комфорту та затишку. Для виготовлення використовують переважно натуральні волокна бавовни та льону. Для елітного різновиду цієї тканини застосовують бамбук. Особливою рисою махрової тканини є її вигляд – з одного або обох боків тканина має ворс. Це дозволяє створювати на полотні декоративні візерунки та орнамент.

Махрова тканина поширена серед речей для побуту, а також для пошиття домашнього та дитячого одягу. Крім того, з неї виробляють рушники, постільну білизну, простирадла, тканину та серветки. Компанія "Аватон" має у своєму широкому асортименті товарів всю вищеперелічену продукцію, тому якщо Ви шукаєте, де купити махрову тканину, то Ви зайшли на правильний сайт.

Серед основних властивостей махрової тканини – здатність зігрівати в холодну погоду та зберігати тепло. Також тканина досить міцна та стійка до зношування. Через відсутність синтетичних складових матеріал залишається екологічно чистим та не викликає алергічних реакцій. А махрова тканина від ПП "Аватон" – ще краща, адже не кожен виробник може похвалитись нагородами, які отримує за свою продукцію. А ми можемо! У 2016 нас визнали найкращими в цій сфері та присвоїли титул «Лідер галузі». І це не єдиний загальнонаціональний конкурс, в якому «Аватон» посідає перше місце. У 2014 р ми отримали «Зірку якості», а у 2006 удостоїлися золотої медалі у конкурсі «Вища проба».

ПП «Аватон» – єдине підприємство в Україні, яке здійснює виробництво махрової тканини трикотажним методом. Цей метод робить тканину ще більш м'якою та ніжною. З кожним пранням вона розпушується, не втрачаючи своїх властивостей вбирання води. Ми пропонуємо Вам екологічно чисту продукцію, вироблену з тканини, в якій міститься чиста бавовна, із застосуванням високоякісних барвників. Всі наші виробимахрові халати, простирадла, пледи, постільна білизна, махрові рушники – шиються на власному обладнанні. Вся продукція сертифікована, екологічна чиста та не несе загрози дітям чи дорослим. Ми постійно працюємо над вдосконаленням дизайну
і якості продукції, розширенням її асортименту. Всі вироби відповідають санітарно-гігієнічним нормам, мають високу гігроскопічність. Маємо можливість виконати індивідуальні замовлення і здійснити прямі поставки продукції, для оптових та постійних покупців існує гнучка система знижок від 10 %. Наша продукція має попит у всіх регіонах України, тому ми доставляємо товар в будь-яку точку країни компаніями-перевізниками.

Ми робимо те, що любимо, та любимо те, що робимо.