Особливості махрової тканини

Тканина махра — це натуральна тканина, поверхня якої складається з ворсу (петель основних ниток). Ворс може бути як одинарним, так і подвійним. Крім односторонньої і двосторонньої, розрізняють також тканину з рельєфним малюнком у структурі махри і тканину з стриженим ворсом.

Найбільш поширені і звичні нам махрові вироби — це рушники, якими ми користуємося щодня. Їх якість залежить від ступеня ворсистості, пухнастості махрової тканини. Для виробництва рушників застосовують волокна малої і середньої товщини. Дуже тонкі нитки скручують вдвічі, збільшуючи таким чином товщину готового виробу. Якісно вироблений і забарвлений рушник здатний витримати не менше 500 прань.

Далі за ступенем популярності махрових виробів слідують халати. Вони легкі, зручні, міцні і довговічні. Крім цього, махрові халати, зігріваючи тіло, дозволяють йому вільно дихати. У махрових виробів, чим сильніше скручена нитка, тим вона гірше поглинає вологу. Халати з надмірно крученими нитками важчі, грубіші на дотик і менш комфортабельні, ніж вироби, в яких нитка скупчена не дуже туго. Махрові халати найчастіше використовують після купання, оскільки тканина, з якої вони виготовлені, чудово вбирає вологу. 

Махрова постільна білизна — це новинка на вітчизняному ринку. Перевага постільної білизни, які пошиті з тканина махра, полягає в тому, що вона значно міцніше бязевих постільних речей та володіє дивовижним масажним ефектом. Особливо добре махрова постільна білизна в холодні і тривалі зими. Останнім часом вона набуває популярності через унікальне поєднання практичності та комфорту. 

Вироби з тканина махра на основі натуральних волокон виглядають після прання точно так само, як і до нього, володіючи такою ж м'якою, ніжною і пухнастою фактурою. Єдине обмеження до махрових виробів- їм протипоказано прасування. Пропрасоване махрове полотно виглядає неприродньо і вкрай неохайно.

Прання: Махрові тканини зазвичай пофарбовані так, щоб їх можна було прати в окропі. Халати витримують прання тільки до 60° C. Потрібно випрати махрові рушники окремо перші два рази при температурі 60° С, оскільки випуск надлишкового барвника є нормальним. Пам'ятайте, що невеликі завантаження рушників можуть виділяти пух.
Наша рекомендація: Періть нову тканина махра в найбільшому можливому завантаженні.

Сушка: Рушники швидко стають твердими, коли сушаться на мотузках. Цього можна запобігти, використовуючи сушильну машину. Забагато кондиціонеру для тканини може погіршити її здатність до всмоктування. Запатентований стільниковий барабан у наших сушильних машинах залишає ваші рушники приємно пухнастими навіть без кондиціонеру для тканини, тому що на стільниковій поверхні барабана створюється повітряна подушка, яка делікатно пом'якшує білизну.

Компанія «Аватон» здійснює виробництво махрових рушників, серветок, постільної білизни з махрової тканини найретельнішим способом. Наш продукт виготовлений з чистої бавовни та має відмінну здатність вбирати воду. Тканина гіпоалергенна та екологічна.