Властивості махрової тканини

Махрова тканина неймовірно популярна в побуті і знайома кожному: рушники, халати, одяг з цієї тканини зустрічаються в кожному будинку. Ми вже не можемо уявити свого життя без м'яких махрових рушників, які відмінно вбирають вологу. Такі вироби можна зустріти у кожному магазині, протеякщо Ви займаєтесь власним виробництвом, ми пропонуємо Вам придбати махрова тканина оптом від виробника для економії Ваших грошей і часу, який Ви потратите у пошуку якісної тканини.

Махрові тканини зазвичай менш щільні, ніж ворсові. На відміну від суто ворсових, ворс у них виникає за рахунок вільної подачі петель нещільно натягнутою основи, від чого вони і виходять, як правило, менш стійкими і рівномірними. Однак ця особливість нітрохи не псує характерні якості махрової тканини, а навпаки - надає їй неповторну природну особливість "вільного дихання". Також вони володіють легким масажним впливом на тіло людини і не викликають роздратування шкіри.

Завдяки своїм унікальним природним якостям і здатності добре поглинати вологу, дозволяючи тілу вільно дихати, махрові тканини використовуються для виготовлення халатів, рушників, домашніх капців, постільної білизни, купальних простирадл, ортопедичних устілок, матраців та подушок, різних чохлів для постільних та інших індивідуальних приладдя, а також - жіночих прокладок нового покоління.

Махрові тканини розрізняються за типом щільності, кручення нитки і висоти петлі, оскільки саме від них залежить зовнішній вигляд і якість махрового виробу. Щільність махрових матерій вимірюється в грамах на квадратний метр і коливається від 300 до 800 одиниць. Чим вище щільність - тим пухнасті виріб з Фрот. У махрових виробах не допустима надмірна присутність штучних волокон, оскільки всі вони, в силу своєї приналежності до індивідуального туалету, призначені для прання при високих температурах, чого не здатні винести синтетичні добавки. Єдине можливе відхилення щодо виробництва махрової тканини - домішка поліестерової нитки при виготовленні основи полотна. 

Вироби з махрових тканин особливо рекомендовані для алергіків. Тканина легко піддається пранню і після багаторазових операцій залишається як і раніше пухнастою і м'якою, не завдаючи шкоди здоров'ю людини.

Затребуваність махрової тканини пояснюється споживчими характеристиками:

  • функціональність, адже вбирається волога, проявляються масажні і «дихаючі» властивості тканини, поліпшується у людини циркуляція тканинної рідини;
  • ергономічність пов’язана з зручністю користування (не мнеться і не деформується) і відсутністю особливого догляду, а також гігієнічними показниками, останні гарантують паро- і повітропроникність, теплозахист і гігроскопічність, антибактеріальність і гіпоалергенність;
  • естетичність зумовила спектр застосування, від дитячого одягу до предметів побуту, які фарбуються в будь-які кольори, що дозволяє втілити дизайнерські рішення, а завдяки цветоустойчивости зберігається первинний вигляд;
  • зносостійкість і довговічність, причому усадка і розтягування мінімальні за рахунок стійкості до деформацій;
  • екологічна безпека, у виробництві використовується сировина без шкідливих добавок, тому алергікам показані предмети особистої гігієни з махорки.

Якщо Ви бажаєте придбати якісні махрові вироби, проте не хочете переплачувати в магазині, замовляйте необхіду Вам продукцію на нашому сайті. ПП "АВАТОН" є товаровиробником широкого асортименту махрових виробів і пропонує прямі поставки своєї продукції.